STORYOUS

 

System POS dopasowany na potrzeby gastronomii
Usprawnij swój biznes, zwiększ swój zysk i kontroluj wszystko od obsługi kelnerskiej po stany magazynowe.
Pełny pakiet dla dużych lokali, wybrane elementy dla mniejszych.

System POS dopasowany na potrzeby gastronomii 
Usprawnij swój biznes, zwiększ swój zysk i kontroluj wszystko od obsługi kelnerskiej po stany magazynowe.
Pełny pakiet dla dużych lokali, wybrane elementy dla mniejszych.

 

Co potrafi Storyous?

Są rzeczy, których nie potrafi Twoja kasa fiskalna. Nie stanowią one problemu dla Storyous. Zobacz jakie funkcje posiada nasz system i w jaki sposób nasz zespół może Ci pomóc.

System POS

Czy wiedziałeś, że około 70% nowych firm nie jest w stanie przetrwać drugiego roku swojego istnienia? Powody są różne – od nieznajomości konkretnych liczb po brak doświadczenia. To dlatego rozwijamy nasz POS we współpracy z właścicielami firm i pomagamy im osiągać sukcesy na rynku, tak żeby zostać z nimi jak najdłużej.

Kelner mobilny

Jak wygląda obsługa przy stolikach w większości lokali gastronomicznych? Kelnerzy biegają między kuchnią, a salą, salą, a POSem. Do tego w sezonie dochodzi im ogródek. Czy nie można tego procesu uprościć i zaoszczędzić czasu obsłudze? Teraz można! Każdego kelnera możesz wyposażyć w mobilny tablet połączony bezpośrednio z kuchnią i z drukarką fiskalną.

Zarządzanie

Ze Storyous masz swoją firmę pod kontrolą. Zawsze będziesz wiedzieć, co dzieje się w Twoim lokalu w danym momencie; dostaniesz wiadomość, jeżeli stany magazynowe zaczną się wyczerpywać; A Ty w tym czasie możesz się zrelaksować i sprawdzić sukces swojego lunchowego menu.

Automatyczne stany magazynowe

Czy prowadzenie gospodarki magazynowej musi być tak skomplikowane i czasochłonne? Już teraz nie musi. Połączyliśmy się z największymi dostawcami i z zatowarowania zrobiliśmy proces na 1 kliknięcie.

Instalacja

Twój nowy POS to dopiero początek. Chcielibyśmy usłyszeć jak sprawdza się on u Ciebie. 

Instalacja na miejscu i wsparcie 24/7

Nie jesteś sam. Możemy do Ciebie dotrzeć, nauczyć Cię kilku rzeczy na temat POSa i pomóc z instalacją. Nasi doświadczeni partnerzy ustawią urządzenie, wyjaśnią Ci wszystkie jego funkcje, a my przeszkolimy personel z zakresu jego obsługi.